Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Piknik prozdrowotny już w sobotę w Biskupcu

2013-05-23 15:06:24 (ost. akt: 2013-05-23 13:11:26)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Szkoła Podstawowa w Biskupcu i Stowarzyszenie "Rozwiń skrzydła" działające przy placówce zapraszają 25 maja w godzinach 10 — 13 na piknik rodzinny pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch".

Główną atrakcją pikniku będą Potyczki Rodzinne, w których rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mogli popisać się sprawnością fizyczną i wiedzą na temat zdrowego trybu życia. Dla zwycięzców przewidziane są cenne nagrody i dyplomy.

Ciekawym punktem programu będzie na pewno prelekcja lekarza na temat zdrowego odżywiania i właściwego trybu życia. Chętnym osobom pielęgniarka zmierzy ciśnienie i poziom cukru. Na specjalnie przygotowanych stoiskach będzie można dokonać degustacji zdrowej żywności.

Dzieci spędzą czas na zabawie pod opieką nauczycieli. Spotka je też niespodzianka od Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka. Całość uświetnią występy artystyczne uczniów z biskupieckiej podstawówki. Imprezę zakończy happening promujący życie bez papierosa. Organizatorzy zapraszają serdecznie całe rodziny na udział w zabawie. kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages