Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Taniec z małymi gwiazdami w Biskupcu Pomorskim

2013-07-04 14:38:17 (ost. akt: 2013-07-04 14:40:01)
Scena z tancerzami skąpana w kolorowych światłach

Scena z tancerzami skąpana w kolorowych światłach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Biskupiecki Gminny Ośrodek Kultury było ostatnio wyjątkowo tanecznie, bowiem na scenie gościł festiwal taneczno-artystyczny zorganizowanego przez Remmic Art University.Imprezę zorganizowało Remmic Dance Studio, które swoje propozycje kieruje do dzieci, młodzieży, a także dorosłych. W różnych miejscowościach gminy Biskupiec trwa nauka hip hopu, new style, popu, zumbAtomic i zumby fitness.


Festiwal w Biskupcu był podsumowaniem prowadzonych zajęć, a takiego najazdu gości dom kultury dawno nie przeżywał. Natomiast na barwnie oświetlonej scenie tańczyły przedszkolaki i trochę starsze dzieci.

Pozostali wykonawcy nie pozostawali w tyle i też pokazali, co tylko potrafią. Wraz z wykonawcami uwijał się Maciej REMMIC Remiszewski, szef tanecznego projektu.
Na scenie biskupieckiego GOK-u wystąpili wykonawcy z Przedszkola Talencik w Bielicach, Placówki Opieki nad Dzieckiem Bajka w Lipinkach, grupy taneczne starsza i młodsza z Biskupca i Świetlicy Wiejskiej w Krotoszynach.

Oprócz wymienionych wystąpili młodzi wokaliści ze Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, Remmic z mistrzowskimi animacjami oraz Myszka Norka ze swoimi szaleństwami. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages