Niedziela, 24 września 2017. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Nagrody, wyróżnienia i dyplomy dla wybitnych

2013-07-05 11:00:00 (ost. akt: 2013-07-04 15:11:07)
Wspólne zdjęcie gości sesji Rady Gminy

Wspólne zdjęcie gości sesji Rady Gminy

Autor zdjęcia: Arch. UG Biskupiec

Na XXVII sesji Rady Gminy Biskupiec odbyło się wręczenie nagród prymusom za wybitne osiągnięcia w nauce, finalistom i laureatom konkursów przedmiotowych oraz złożenie podziękowań dla nauczycieli, za trud jaki włożyli w przygotowanie młodych talentów.

Sesja miała także podniosły charakter, ze względu na fakt otrzymania przez Wójta Gminy Biskupiec Kazimierza Tomaszewskiego absolutorium za 2012 rok.

Oprócz przedstawicieli władz samorządowych, radnych i sołtysów, w sesji uczestniczyli, wyróżnieni nauczyciele oraz rodzice wyróżnionych uczniów.

Nagrody z rąk Wójta Kazimierz Tomaszewskiego, Przewodniczącego Jerzego Czaplińskiego i Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Julii Baranowskiej odebrali:

Za wybitne osiągnięcia w nauce:

Wiktoria Kaźmierczyk - Szkoła Podstawowa w Biskupcu
Dawid Zapolski - Szkoła Podstawowa w Krotoszynach
Joanna Jarząb - Szkoła Podstawowa w Lipinkach
Klaudia Lesińska – Szkoła Podstawowa w Lipinkach
Paula Niczyporuk – Szkoła Podstawowa w Lipinkach
Paulina Biedroń – Szkoła Podstawowa w Łąkorzu
Jakub Topolewski – Szkoła Podstawowa w Szwarcenowie
Julia Lubańska – Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
Małgorzata Przykłota – Publiczne Gimnazjum w Bielicach
Radosława Kołpacki – Publiczne Gimnazjum w Bielicach

Finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych:

Martyna Rychcik – finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki;
Weronika Lesińska – finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego i fizyki;
Amadeusz Kusz – finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki, historii i geografii;
Rafał Mróz – finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii;
Katarzyna Jarząb – zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie- reprezentowanie Województwa Warmińsko -Mazurskiego w XIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży oraz laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego i grafiki komputerowej;
Maja Barańska – laureatka ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie;
Aleksandra Dorszewska - laureatka ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie;
Agata Szymczak – VI miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego;
Dawid Zapolski – laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki i historii;
Marcin Truszczyński – finalista ogólnopolskiego konkursu „Ojczyzna Polszczyzna” oaz laureat ogólnopolskiego konkursu polonistycznego;

Wyróżnieni nauczyciele:

Krzysztof Seroczyński
Dorota Duńczyk
Anna Skoczylas
Daniel Chyliński
Magdalena Preus- Różańska
Grażyna Wasiak
Elżbieta Jabłońska
Grażyna Seroczyńska
Emilia Wierzchołowska
Elżbieta Kapusta
Marek Żak
Bożena Malinowska
Sylwia Pisarska

UG Biskupiec
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages