środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Czary - mary, czyli andrzejkowe spotkanie w Lipinkach

2013-11-30 09:00:00 (ost. akt: 2013-11-28 15:46:35)

We wtorek 26 listopada w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Lipinkch odbyło się andrzejkowe spotkanie integracyjne. W spotkaniu wzięła udział społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście, tj. dzieci i młodzież niepełnosprawna z terenu naszej gminy.

Niestety nie wszyscy zaproszeni dopisali. Byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biskupcu, z Łąkorza i Gimnazjum Bielice. Całe spotkanie oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor naszej szkoły Jolanta Szymecka, która powitała wszystkich gości i naszych uczniów.

Później była krótka część artystyczna, w której trzy urocze wróżki przybliżyły dzieciom tradycje wróżb andrzejkowych. Były występy dzieci, słodki poczęstunek, możliwość skorzystania z lania wosku i innych wróżb, które przygotowali uczniowie klas: III, IV,V i VI ze swoimi wychowawcami.

Można było wziąć w udział w zabawach tanecznych, do których zapraszał Pan Andrzej Ziętarski, tj. zespół Zawał z Sumina. Słodki poczęstunek oraz obsługę zawdzięczamy naszym niestrudzonym mamom, które zawsze stoją u boku swoich pociech i wspierają nas w przeróżnych przedsięwzięciach szkolnych.

Składamy także podziękowania sponsorom, Gminie Biskupiec za wsparcie finansowe naszej imprezy i tym którzy ufundowali soki i napoje na tę imprezę: Radzie Rodziców naszej szkoły, oraz właścicielom wszystkich sklepów spożywczych z Lipinek.

Składamy także podziękowania opiekunom dzieci niepełnosprawnych, którzy podjęli trud dotarcia do naszej szkoły i wspólnie z naszymi dziećmi wspaniale się bawili. Uczniowie niepełnosprawni po imprezie otrzymali pamiątkowe zdjęcie, które mamy nadzieję, będzie miłym wspomnieniem chwil spędzonych w murach naszej szkoły. Chcielibyśmy, aby ta impreza wpisała się na stałe do kalendarza naszych imprez szkolnych.

Nauczyciele z Lipinek
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages