środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

12-lecie lipińskiego Kurierka

2014-02-19 10:13:44 (ost. akt: 2014-02-19 10:20:49)
Ekipa lipińskiego Kurierka z dyrektorką Jolantą Szymecką

Ekipa lipińskiego Kurierka z dyrektorką Jolantą Szymecką

Autor zdjęcia: Archiwum

W walentynkowy piątek szkolna gazetka Kurierek obchodziła swoje 12 urodziny.
 Krótki apel z tej okazji odbył się w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Lipinkach 18 lutego.

Wszyscy uczniowie pracujący w zespole zostali wywołani i zaprezentowani przed całą społecznością szkolną. Otrzymali też słodkie upominki za aktywną i twórczą pracę. Opiekun zwróciła uwagę na poświęcenie swojego czasu na pracę w gazetce oraz na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

— Ważne jest, abyśmy zostawili po sobie ślad, a taki ślad z całą pewnością zostawią uczniowie, którzy opisują w swoich artykułach wydarzenia z życia szkoły i swojej miejscowości. Tworzenie gazetki w szkole podstawowej jest trudne i pracochłonne, ponieważ są to dzieci małe, często wymagające "prowadzenia za rękę", przypominania, zachęcania — mówiła Teresa Ziętarska, opiekun gazetki.

Dodała, że warto poświęcić swój czas i wiele wysiłku, żeby utrwalić wydarzenia szkolne i pokazać to, co dzieje się dobrego, bo szkoła to nie tylko lekcje, to wiele działań, wydarzeń i pracy, o której trzeba mówić i pisać, aby udokumentować ogrom pracy i serca, jaki wszyscy wkładają w życie szkoły.


W skład zespołu redakcyjnego wchodzą uczniowie klas: III, IV, V i VI: Natalia Niczyporuk, Julianna Grunberg, Agata Kamińska, Kamil Ziółkowski, Julia Śliwińska, Weronika Kosińska, Amelia Sudoł, Marta Gagacka, Aurelia Sudoł, Julia Pokora, Malwina Lesińska, Emilia Grunberg, Adam Jankowski, Dawid Goerke, Mateusz Suchocki, Dominik Brzoskiewicz, Wiktoria Droma, Wojciech Miszczak, Arkadiusz Chmielewski i Szymon Kamiński.
 Korekty dokonuje Danuta Szram.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages