środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Serca - sercom po raz czwarty

2014-06-16 09:24:43 (ost. akt: 2014-06-16 09:54:34)
Artyści podczas występów

Artyści podczas występów

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

W Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu zorganizowano Spotkanie Integracyjne z Okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka.

Była to już czwarta impreza pod nazwą "Serca- sercom", na którą zaproszono dzieci niepełnosprawne ze szkół gminy Biskupiec wraz z rodzicami i wychowawcami. W integracyjną imprezę włączyli się wolontariusze ze Stowarzyszenia "Rozwiń Skrzydła" działającego przy naszej szkole.

Na początku wszyscy mieli możliwość wysłuchania przedstawienia przeplatanego dużą ilością piosenek i tańców. Dla gości przygotowano poczęstunek. Odbyły się też warsztaty plastyczne i kulinarne. Dzieci niepełnosprawne własnoręcznie wykonały upominki dla rodziców oraz przygotowywały kolorowe kanapki. Miała też miejsce wspólna zabawa przy muzyce.

W imprezie uczestniczyli również zaproszeni goście z Urzędu Gminy Biskupiec: wojt Krystyna Chylińska oraz Julia Baranowska, kierownik oświaty. Uwieńczeniem spotkania był wspólnie odtańczony przez wszystkich "Walczyk dla rodziców".

Na zakończenie dzieci niepełnosprawne zostały obdarowane upominkami z okazji Dnia Dziecka. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Obiecaliśmy sobie, że spotkamy się znów za rok.

B.Serwińska
E. Neumann-Bernaciak


Podczas warsztatów plastycznych
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages