środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Piłkarskie emocje w Łąkorzu

2014-09-27 22:56:47 (ost. akt: 2014-09-27 23:04:14)

Autor zdjęcia: Daniel Zdanowski

Cztery drużyny wzięły udział w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Młodzieżowej Rady Łąkorza. Emocji nie zabrakło.

Na starcie stanęły drużyny: Łąkorz I, Łąkorz II, Zjednoczeni oraz RKS Chowdu. Po tradycyjnym przywitaniu drużyn oraz licznie zgromadzonych widzów, kapitanowie wzięli udział w losowaniu kolejności meczów. Po tej części rozpoczęła się sportowa rywalizacja. Spotkania sędziował emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, pan Czesław Anzel.

Turniej był niezwykle zacięty i ciekawy. W trwającej dwie i pół godziny rozgrywce zawodnicy łącznie strzelili 93 gole. Zasłużenie zwyciężyła drużyna Łąkorz I, która zdołała wygrać ze wszystkimi. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Łąkorz II, a na trzecim Zjednoczeni. Królem strzelców został zdobywca 7 goli, reprezentant drużyny Łąkorz I - Dominik Pisarski, a na najlepszego bramkarza wybrano Mateusza Czaplińskiego, również reprezentanta drużyny zwycięskiej.

W składzie złotej drużyny znaleźli się mieszkańcy Łąkorza: Dominik Pisarski, Mateusz Czapliński, Jacek Zabłocki, Patryk Sobolewski, Maciej Czapliński, Mateusz Czarnecki oraz Krzysztof Czarnecki. Na trybunach zasiedli licznie zgromadzeni kibice, a zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary, które ufundowała Młodzieżowa Rada Łąkorza.

Młodzież pragnie wszystkim podziękować za udział w turnieju. Zawodnikom za sportową rywalizację, a kibicom za żywy doping. Za miesiąc Młodzieżowa Rada planuje kolejny turniej, tym razem będzie to turniej siatkówki.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: dz

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages