środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Sukcesy dydaktyczno - sportowe uczniów SP w Biskupcu

2015-04-21 18:17:16 (ost. akt: 2015-04-21 18:24:53)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Otrzymaliśmy informacje ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu. Można z nich się dowiedzieć, co ostatnio działo się w tej placówce oświatowej.

W II półroczu roku szkolnego 2014/2015 uczniowie SP w Biskupcu wzięli udział w konkursach sprawdzających zarówno ich wiedzę dydaktyczną, jak i umiejętności sportowe.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej wzięła udział uczennica kl. VI a - Zoja Cichór. Test pisemny sprawdzał umiejętność pisania, analizowania testów kultury oraz wiedzy polonistycznej. Zoja uzyskała tytuł finalisty.

Ta sama uczennica zajęła I m-ce w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w GOK w Biskupcu. Reprezentowała ona naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "O złote pióro starosty".

Swymi umiejętnościami sportowymi popisali się też piłkarze. Grupa chłopców w składzie: Dariusz Tryniszewski, Oliwia Sadowska, Szymon Przykłota, Mateusz Łysiak, Daniel Kasprowicz, Rafał Kasprowicz, Dawid Majas, Sebastian Badura oraz Maciej Kuc wraz z opiekunem - Mariuszem Kazimierczykiem wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych z terenu Gminy Biskupiec w Szwarcenowie. Pokonali oni wszystkie drużyny zajmując I miejsce i zdobywając Puchar ufundowany przez Starostę Nowomiejskiego.
Natomiast dziewczęta w składzie: Kasia Nalik, Ola Brzózkiewicz, Kasia Getka, Julia Miler, Paulina Sowińska, Kasia Szwaracka i Zuzia Budka wzięły udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Nowe Miasto Cup" w Nowym Miescie Lub. Zajęły IV miejsce.

Z. Jośko SP Biskupiec

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages