Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Głosuj na niezwykłe drzewo ze szkoły w Lipinkach!

2016-06-09 18:36:53 (ost. akt: 2016-06-10 10:15:34)

Autor zdjęcia: Andrzej Ziętarski

Lipinianka – Julianka bierze udział w Konkursie Drzewo Roku 2016! Jest to piękne drzewo usytuowane na boisku Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Lipinkach (gmina Biskupiec Pom.)

Ten majestatyczny symbol piękna przyrody jest przedmiotem dumy mieszkańców nie tylko Lipinek, ale całego regionu. Konkurs Drzewo Roku promuje postawy szacunku dla przyrody w najbliższym otoczeniu i wyszukuje przykłady ciekawych związków pomiędzy tożsamością lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane

— To dla nas wielki zaszczyt, że znaleźliśmy się w szacownym gronie 16 drzew w całej Polsce, które zakwalifikowały się do konkursu. Potrzebujemy Państwa głosów, aby uzyskać znakomity wynik i zostać zwycięzcą. Powiedzcie o naszej lipie rodzinie, znajomym. Może także oddadzą na nią głosy — mówi Jolanta Szymecka, dyrektor szkoły w Lipinkach.

GŁOSOWANIE:
*Aby oddać głos internetowo należy wejść na stronę www.drzeworoku.pl

* Aby zagłosować za pomocą SMS należy wysłać wiadomość tekstową o treści "Drzewo12" pod numer 7255. Jeden SMS to jeden głos. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 2,46 zł brutto (2 zł + VAT).

Głosować można od 1 do 30 czerwca 2016 r. Zdjęcia lipińskiej lipy można obejrzeć wchodząc na stronę http://www.lipa.zawal.info

kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages