Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Wspólny plener malarski i plażowanie w Łąkorzu

2016-07-08 16:39:06 (ost. akt: 2016-07-08 15:42:39)

W najbliższą niedzielę, 10 lipca, mieszkańcy Łąkorza (i nie tylko) na nudę nie będą narzekać, bowiem miejscowe organizacje zapraszają na szereg atrakcji.

Osoby lubiące malarstwo oraz fotografię w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w plenerze, który odbędzie się w Łąkorzu. Spotkanie zaplanowano na 10 lipca w godz. 10–15 przy wiatraku.

Celem pleneru jest ukazanie poprzez sztukę piękna przyrody i unikatowej architektury. Z racji tego, że zabytkowy wiatrak typu Holender jest dominującym elementem miejscowości Łąkorz, został on głównym tematem działań artystycznych.

Każdy musi zabrać ze sobą własne materiały plastyczne. Wielkość i technika prac malarskich dowolna, natomiast fotograficznych nie mniejsza jak a–4. Wykonane prace zostaną przedstawione na wernisażu, który odbędzie się 11 września o godz. 13 w muzeum lokalnym w Łąkorzu.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z organizatorem telefonicznie pod numer 509 980 320.
ana


W najbliższą niedzielę każdy będzie mógł w pełni wykorzystać atrybuty wakacji: słońce, plażę i jezioro, a dodatkowo połączyć to wszystko z aktywnością fizyczną!

Młodzieżowa Rada Łąkorza, stowarzyszenie „Kładka”, cyrk Heca i miejscowe KGW przygotowują bowiem kolejne Święto Plażowicza w Łąkorzu. Piknik rozpocznie się o godz. 13 od II Łąkorskiego Turnieju Siatkówki Plażowej.

Mogą brać w nim udział drużyny 2-osobowe, a zapisy trwają tylko do piątku, 8 lipca! Kontakt w tej sprawie pod numerem tel. 728 586 747.

Na godz. 15 organizatorzy zaplanowali kilka konkursów dla dzieci i dorosłych. Wieczorem, dokładnie o godz. 18 na scenie zamontowanej w jeziorze wystąpi grupa artystyczna z Ukrainy, która zakończy swój występ pokazem ogniowym.

Dla wszystkich gości organizatorzy serwować będą pyszne przekąski przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, będą też zimne i gorące napoje oraz mnóstwo innych atrakcji.
kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages