środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Medale, życzenia, gratulacje i kwiaty oraz piosenki od Radości dla złotych jubilatów

2016-09-27 12:49:22 (ost. akt: 2016-09-27 13:05:13)

Autor zdjęcia: Daniel Zdanowski

Pary małżeńskie z gminy Biskupiec Pomorski zaproszono na uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Były także życzenia, kwiaty oraz koncert Klubu Seniora „Radość”.

Z zaproszenia skorzystało 20 par obchodzących złote gody, czyli 50-lecie małżeństwa oraz 1 para, która ma za sobą 60-letni staż małżeński, zwany diamentowym jubileuszem. Właśnie taką rocznicę świętowali państwo Janina i Jerzy Kinas, mieszkańcy Łąkorka.
Przybyłym parom obchodzącym półwiecze wspólnego pożycia, Arkadiusz Dobek, wójt biskupieckiej gminy wręczył medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które przyznaje Prezydent RP. Goście otrzymali także życzenia i kwiaty.
Od wielu już lat uroczystości jubileuszowe ubogaca Klub Seniora Radość. Tak było również tym razem. Oprócz występu z wiązanką łatwo wpadających w ucho utworów, klub seniora przekazał jubilatom osobiste życzenia.


ZŁOCI JUBILACI
Elżbieta i Ryszard Bokowscy, Barbara i Andrzej Łyżwa, Jadwiga i Antoni Michniewicz, Ines i Mieczysław Piekarscy, Janina i Zenon Otręba (Biskupiec), Alicja i Feliks Cichoccy, Jadwiga i Damazy Keńscy (Lipinki), Irena i Alfons Czarneccy, Irena i Stefan Mrówka (Krotoszyny), Teresa i Tadeusz Getka (Podlasek Mały), Jadwiga i Antoni Perkowscy (Podlasek), Teresa i Ryszard Jarzembowscy Czachówki, Erika i Stefan Jarzembscy (Bielice), Magdalena i Józef Kalińscy, Teresa i Franciszek Pogorzelscy (Szwarcenowo), Barbara i Jan Kamińscy (Ostrowite), Brygida i Henryk Nowakowscy (Osówko), Halina i Tadeusz Obrębscy (Osetno), Lidia i Stefan Przekopowicz (Wonna), Jadwiga i Julian Tomczyk (Słupnica)

Stanisław R. Ulatowski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages