Piątek, 24 listopada 2017. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Jesienne biegi na jedną milę w Płowężu

2016-09-27 18:30:53 (ost. akt: 2016-09-27 18:41:59)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Płowężu (powiat Brodnica) rozegrano międzywojewódzki Jesienny Ogólnopolski Bieg na Jedną Milę. Zawody po raz ósmy zorganizowała miejscowa szkoła podstawowa. Impreza z roku na rok, cieszy się coraz większą popularnością i w tegorocznym biegu wzięło udział około 240 zawodników.

Na starcie stanęli uczniowie z ZS w Mrocznie, ZS w Bielicach, ZSP w Świeciu, ZSE w Grudziądzu, ZS w Jabłonowie Pomorskim, Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim, Gimnazjum w Grucie, SP w Bukowcu Pomorskim, SP w Górznie, SP w Góralach, SP w Jabłonowie Pomorskim, SP w Ostrowitym, SP w Bursztynowie, SP w Lipinkach i Przedszkola Samorządowego w Jabłonowie Pomorskim. Indywidualne osoby m.in. z Torunia, Kurzętnika i Jaguszewic.

NAJLEPSI W ZAWODACH
Kategoria Skrzaty Dziewcząt (2011 i młodsi):
miejsce: Alicja Ziobro - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Amelia Gumkowska - Płowęż
III miejsce: Magdalena Mikulicz - Płowęż

Kategoria Skrzaty Chłopców (2011 i młodsi):
I miejsce: Aleksander Stachowiak - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Mikołaj Majszewski - Płowęż
III miejsce: Szymon Wierzbicki

Kategoria Krasnale Dziewcząt (2010):
I miejsce: Julia Majszewska - Płowęż
II miejsce: Aleksandra Ułanowska - Bursztynowo
III miejsce: Weronika Olech - Płowęż

Kategoria Krasnale Chłopców (2010):
I miejsce: Kamil Kurowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Artur Waidaugusek - Biskupiec
III miejsce: Szymon Dubanowski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Młodszy Junior Dziewcząt (2009-2008):
I miejsce: Nikolleta Sakowska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Magdalena Garczyńska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Kinga Goryńska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Młodszy Junior Chłopców (2009-2008):
I miejsce: Oliwier Chodorowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Filip Leszczyński - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Fabian Łożyński - Mroczno

Kategoria Junior Dziewcząt (2007-2006):
I miejsce: Zofia Sorbiewska - Mroczno
II miejsce: Julia Goral - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Aleksandra Bayer - Płowęż

Kategoria Junior Chłopców (2007-2006):
I miejsce: Maciej Kuchejda - Bukowiec
II miejsce: Jakub Chmielewski - Bukowiec
III miejsce: Mikołaj Szeligowski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Junior Chłopców Viktoria (2007-2006):
I miejsce: Sławomir Groszewski - Mroczno
II miejsce - Sebastian Ziółkowski - Mroczno

Kategoria Starszy Junior Dziewcząt (2005-2004):
I miejsce: Wiktoria Tomaszewska - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Oliwia Kowalska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Zuzanna Kociela - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Dziewcząt Viktoria (2005-2004):
I miejsce: Julia Grembecka - Górale
II miejsce: Wiktoria Belka - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Wiktoria Cyran - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Chłopców (2005-2004):
I miejsce: Jakub Frygier - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Piotr Multan - Lipinki
III miejsce: Ariel Górski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria Starszy Junior Chłopców Victoria (2005-2004):
I miejsce: Roman Krajewski - Mroczno

Kategoria G Dziewcząt (2003-2001):
I miejsce: Julia Buczkowska - Gruta
II miejsce: Aleksandra Szeligowska - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Patrycja Dombrowska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria G Chłopców (2003-2001):
I miejsce: Marcin Robełek - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Jakub Szmit - Bielice
III miejsce: Kacper Kołecki - Bielice

Kategoria G Chłopców Victoria (2003-2001):
I miejsce: Wojciech Fortuński - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria L Dziewcząt (2000-1997):
I miejsce: Dorota Stucka - Świecie
II miejsce: Justyna Sadzińska - Świecie
III miejsce: Roksana Talaśka - Świecie

Kategoria L Chłopców (2000-1997):
I miejsce: Radosław Suchodowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Jakub Syrek - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Rafał Mróz - Bielice

Kategoria L Chłopców Victoria (2000-1997):
I miejsce: Józef Kulkowski - Mroczno

Kategoria D Kobiet (1996-1977):
I miejsce: Joanna Bartkowska - Toruń
II miejsce: Natalia Zabłocka - Jabłonowo Pomorskie
III miejsce: Agnieszka Cieplińska - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria D Mężczyzn (1996-1977):
I miejsce: Tomasz Wiśniewski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Łukasz Blinkiewicz
III miejsce: Przemysław Bielawa - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria S Kobiet (1976-1957):
I miejsce: Izabela Muszyńska - Świecie
II miejsce: Anna Bzowa - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria S Mężczyzn (1976-1957):
I miejsce: Sławomir Foremski - Toruń
II miejsce: Dariusz Kochański - Bukowiec

Kategoria W Mężczyzn (1956 i starsi):
I miejsce: Jerzy Szymański - Kurzętnik

Kategoria L Kobiet Potrójna Mila (2000-1997):
I miejsce: Dorota Stucka - Świecie
II miejsce: Roksana Talaśka - Świecie
III miejsce: Dorota Konicka - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria L Mężczyzn Potrójna Mila (2000-1997):
I miejsce: Paweł Brzozowski - Jabłonowo Pomorskie
II miejsce: Kamil Wróbel - Świecie
III miejsce: Wojciech Charchut - Świecie

Kategoria D Kobiet Potrójna Mila (1996-1977):
I miejsce: Joanna Bartkowska - Toruń
II miejsce: Joanna Wierzbicka

Kategoria D Mężczyzn Potrójna Mila (1996-1977):
I miejsce: Krzysztof Wierzbicki
II miejsce: Tomasz Wiśniewski - Jabłonowo Pomorskie

Kategoria S Kobiet Potrójna Mila (1976-1957):
I miejsce: Małgorzata Dobies-Turulska - Gaj

Kategoria S Mężczyzn Potrójna Mila (1976-1957):
I miejsce: Sławomir Foremski - Toruń
II miejsce: Dariusz Kochański - Bukowiec

Kategoria W Mężczyzn Potrójna Mila (1956 i starsi):
I miejsce: Jerzy Szymański - Kurzętnik
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages