Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Echa Dnia Edukacji Narodowej w szkole w Ostrowitem

2016-10-23 11:11:29 (ost. akt: 2016-10-23 11:33:17)
Uczniowie podczas występu dla pracowników szkoły

Uczniowie podczas występu dla pracowników szkoły

Autor zdjęcia: Archiwum SP Ostrowite

Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela jest Świętem wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji w SP w Ostrowitem została przygotowana akademia.

Uczniowie klasy V przy wsparciu uczniów klas IV i VI poprzez słowo, śpiew i taniec pokazali nauczycielom i pracownikom szkoły, że doceniają trud wkładany w ich wykształcenie. Uczniów przygotowała pani Hanna Skrzek.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w ramach podziękowania obdarowali swoich wychowawców i opiekunów symbolicznym jabłkiem i kartą z życzeniami. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Kołpacka. Pani Dyrektor podziękowała za przygotowanie tak pięknego-wzruszającego apelu i przekazała wszystkim świętującym życzenia wytrwałości, cierpliwości i radości z wykonywanej pracy. Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. Dzień Edukacji Narodowej zakończył się spotkaniem przy kawie i cieście wszystkich świętujących w tym dniu – zaproszonych przez Radę Rodziców.

Przed Dniem Edukacji Narodowej harcerze z Drużynową Urszulą Tudek odwiedzili cmentarz przy Kościele Parafialnym w Ostrowitem. Tam posprzątali groby: nauczycielki pani Elżbiety Ścibor oraz księży, którzy uczyli religii uczniów naszej szkoły – ks. Albina Guzowskiego, ks. Jana Chmieleckiego i ks. Leona Olszewskiego. Aby uczcić pamięć nieżyjących nauczycieli i złożyć wyrazy szacunku harcerze zapalili znicze.
SP Ostrowite
Uczniowie podczas występu dla pracowników szkoły

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages