Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Strażacka wigilia w Biskupcu Pomorskim

2016-12-20 11:38:21 (ost. akt: 2016-12-20 11:41:42)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Biskupca Pomorskiego wraz z rodzinami spotkali się na tradycyjnej wigilii. Ten niepowtarzalny wieczór spędzili również w towarzystwie sponsorów i przyjaciół.

Uroczystość odbyła się w sali miejscowej remizy. Gości, strażaków ochotników wraz z rodzinami przywitał dh Jan Atłachowicz, naczelnik jednostki. Podziękował wszystkim za przybycie, złożył życzenia i podkreślił niebagatelną rolę osób wspomagających działalność jednostki OSP.

Do uczestników strażackiej wigilii zwrócił się także Arkadiusz Dobek, wójt gminy Biskupiec, który dziękował druhom za zaangażowanie w społeczną pracę i przy tym nie krył gorzkich słów skierowanych do osób, które niesłusznie czasami krytykują działania biskupieckich ochotników.

Wigilijny wieczór nie byłby dopełniony bez kolęd, które zaśpiewali młodzi artyści z Biskupca. Remizę odwiedził także św. Mikołaj z paczkami dla dzieci strażaków. Nie zapomniał też o innych gościach wigilijnego potkania, dla których również znalazły się upominki. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages