Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Konkurs foto i wystawa z piecem w roli głównej

2017-01-21 00:13:50 (ost. akt: 2017-01-21 00:19:05)
Fragment kafla lubawskiego

Fragment kafla lubawskiego

Autor zdjęcia: Archiwum

Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego, Muzeum Lokalne w Łąkorzu pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej” i „Głosu Lubawskiego” organizują konkursu fotograficzny związany z wystawą pt. „Piec moim przyjacielem”.

Celem konkursu foto jest zarejestrowanie za pomocą aparatu fotograficznego wyjątkowych, oryginalnych pieców, bądź ich fragmentów związanych z ziemią nowomiejską i lubawską.
Zdjęcia nadesłane na konkurs trafią na wystawę i będą uzupełnieniem ekspozycji pn. „Piec moim przyjacielem”, która przygotowywana jest w Muzeum Lokalnym w Łąkorzu.

Uczestnicy konkursu
Konkurs foto "Piec moim przyjacielem" adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią, miłośników kultury naszego regionu, bez względu na wiek i stopień zaawansowania w technikę fotografowania.

Zgłaszanie prac
Fotografie do konkursu należy przesłać w formie elektronicznej na adresy: muzeumlokalne@op.pl lub nowemiasto@gazetaolsztynska.pl Zdjęcie musi być w formacie JPG dobrej jakości. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 pojedyncze prace. W mailu przesłanym na adres organizatora powinny znajdować się następujące informacje:
dane personalne uczestnika (imię, nazwisko, adres), numer telefonu, adres mailowy, krótki opis pieca lub jego fragmentu. Zgłoszenia prac będą przyjmowane do 10 lutego 2017 roku. Otwarcie wystawy i ogłoszenie wyników zaplanowano na 2 marca tego roku

Upominki dla uczestników
Nadesłane prace oceni komisja powołana przez organizatorów. Zdjęcia, na których będą najbardziej ciekawe i oryginalne obiekty zostaną nagrodzone. Ponadto organizatorzy proszą o udostępnianie na cele wystawy starych, ciekawych kafli, koron piecowych, oprzyrządowania i części metalowych pieców na cele wystawy (również do 10 lutego 2017 roku). Kontakt telefoniczny z organizatorem — 509 980 320.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages