Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Pierwszy dzień wiosny w szkole w Jamielniku

2017-03-28 14:57:58 (ost. akt: 2017-03-28 16:22:01)
W szkole pojawili się przedstawiciele różnych zawodów

W szkole pojawili się przedstawiciele różnych zawodów

Autor zdjęcia: ZS Jamielnik

21 marca uczniowie i nauczyciele szkoły w Jamielniku z radością powitali wiosnę. W tym dniu obowiązywało przebranie za przedstawiciela danego zawodu i trzeba przyznać, iż sprawiło to, że od rana wyczuwało się niezwykłą atmosferę .

Pierwszy dzień wiosny jest często nazywany ,,dniem wagarowicza”, ale my chcieliśmy udowodnić, że jednak warto ten dzień spędzić w szkole, uczestnicząc w zabawach i atrakcyjnych zajęciach. Ponieważ przyznawanie pucharów przechodnich stało się bardzo modne i popularne, my nie chcieliśmy być gorsi, w związku z czym pani dyrektor ufundowała nagrodę przechodnią, ale nie puchar, tylko miotłę, która będzie wymiatała z naszej szkoły wagarowiczów. Miotłę antywagarowicza otrzymała klasa I b gimnazjum z najwyższą frekwencją 92,1%.

Następnie został rozstrzygnięty konkurs na najciekawsze przebranie. W gimnazjum pierwsze miejsce zajął Jakub Granica z kl. Ia, drugie miejsce przypadło Zuzannie Lewandowskiej z kl. IIa, zaś trzecie miejsce zajęła Zuzanna Golmanowska z kl. III b. W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zajęły ex aequo Ewelina Keńska i Agnieszka Kreft z kl. VI, drugie miejsce przypadło Samancie Szpakowskiej z kl.V, zaś trzecie miejsce zajęła Martyna Grzywacz z kl. IV. W klasach I- III pierwsze miejsce zajął Tymoteusz Sternicki z kl. III, drugie miejsce przypadło Wojciechowi Golder z kl. I, zaś trzecie miejsce zajęła Amelia Cieśniewska z kl. II.

Atrakcją tego dnia były potyczki wiosenne klas I –VI. Uczniowie wzięli udział w następujących konkurencjach: „Słowa o wiośnie” i zagadki wiosenne. Dodatkowa konkurencja „Tylko dla nauczycieli” wzbudziła najwięcej emocji. Wychowawcy klas szukali ukrytych w zdaniach nazw roślin i zwierząt, zdobywając w ten sposób dodatkowe punkty dla swojej drużyny. Rozgrywki wygrali przedstawiciele klasy VI, drugie miejsce zajęli reprezentanci klasy V, zaś trzecie miejsce przypadło przedstawicielom klasy II. Koordynatorem turnieju wiosennego była pani pedagog Izabela Hinc.
ZS Jamielnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages