Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Finansowo wsparli chorego kolegę – absolwenta szkoły

2017-06-28 16:07:45 (ost. akt: 2017-06-28 16:15:21)
Przy jednym z piknikowych stoisk w Biskupcu

Przy jednym z piknikowych stoisk w Biskupcu

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Na terenie przyszkolnym w Biskupcu zorganizowany został “Piknik charytatywny dla Patryka”. Zebrano 18 tysięcy złotych na rehabilitację chłopca.

Patryk Późniak z Biskupca Pomorskiego jest absolwentem miejscowej szkoły podstawowej. W marcu 2017 roku uległ wypadkowi samochodowemu. Ma uszkodzony kręgosłup, jest sparaliżowany, leży w szpitalu.
Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację.

Na początku wakacji odbył się piknik “Pomóż stanąć na nogi”, by pomóc Patrykowi. W gronie organizatorów znaleźli się Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu, Rada Rodziców oraz przyjaciele Patryka.

Zebranych powitali Teresa Buzanowska — dyrektorka szkoły oraz nauczyciele Barbara Serwińska i ks. Krzysztof Stasal, proboszcz parafii w Piotrowicach.

Był turniej tenisa ziemnego i piłki nożnej oraz “szczęśliwy traf”. Działały punkty gastronomiczne, przed szkołą pojawiły się różne stoiska, punkt malowania twarzy i punkt medyczny. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Na scenie koncertowali: Sergiej Kriuczkow z Riverboat Ramblers Swing Orchestra, Standard, CI-HO oraz Adona Chamarczuk i inni.

Zebrano 18. 073,16 zł, ale są kolejne deklaracje wpłat i dyrektorka szkoły liczy, że w rezultacie uzbiera się 22 tysiące złotych.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages