Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Cyrkowe warsztaty Bedekusa i Hecy oraz ich zagranicznych gości w Bachotku

2017-08-01 11:37:50 (ost. akt: 2017-08-01 11:42:55)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Niedawno grupy cyrkowe z Brodnicy i Lipinek wróciły z Niemiec, a teraz uczestniczą w międzynarodowych warsztatach w Bachotku. Młodych miłośników sztuki cyrkowej odwiedziliśmy w pierwszym dniu trwania obozu.

Grupy cyrkowe z Brodnicy i Lipinek uczestniczyły w letnim cyrkowym projekcie w Nettetal w Niemczech, który dofinansowany był przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.

Teraz grupy cyrkowe "Bedekus" z Brodnicy i "Heca" z Lipinek wraz z opiekunami, na czele z Ewą Dembek są Bachotku na terenie ośrodka UMK.

Młodzi cyrkowcy, o czym się przekonaliśmy, wakacyjny czas spędzają bardzo intensywnie i już pierwszego dnia pobytu nad jeziorem ostro wzięli się do roboty, bo swoje umiejętności będą musieli pokazać publicznie na plenerowej gali.

Oprócz grup cyrkowych Bedekus z Brodnicy i Hecy z Lipinek mamy gości z Niemiec oraz Ukrainy. Już chciałabym zaprosić naszych przyjaciół oraz sympatyków na galę kończącą obóz w niedzielę 13 sierpnia do ośrodka UMK w Bachotku. Pokaz rozpoczynamy o godzinie 19 — zachęca Ewa Dembek, dyrektorka Brodnickiego Domu Kultury, organizatora tegorocznego obozu. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages