Piątek, 19 kwietnia 2019. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

W Zespole Szkół w Bielicach uroczyście wystartował nowy rok szkolny

2017-09-07 15:20:33 (ost. akt: 2017-09-07 15:28:59)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Dnia 4 września mury Zespołu Szkół w Bielicach ponownie zaczęły tętnić życiem. Był to wyjątkowy dzień dla historii szkoły.

W tym roku do społeczności uczniowskiej Gimnazjum, Branżowej Szkoły Zawodowej oraz Liceum Służb Mundurowych dołączyli nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wójta Kazimierza Tomaszewskiego w Krotoszynach.

Apel inaugurujący rok szkolny 2017/2018 poprowadziła Monika Maron, która powitała przedstawicieli Gminy Biskupiec i całą społeczność szkolną oraz rodziców. Uroczystość zaszczycili Arkadiusz Dobek, wójt gminy, Julia Baranowska, sekretarz gminy i Barbara Tęgowską, przewodniczącą Rady Gminy.

Witajcie w Zespole Szkół w Bielicach, od dziś wszyscy tworzymy społeczność uczniowską tej szkoły — mówiła do zgromadzonych Marzena Gapska, dyrektorka szkoły.

W tym dniu nie zapomniano również o wydarzeniach września 1939 roku Uczniowie Gimnazjum oraz Liceum przedstawili scenkę o trudach ludzi, którzy znaleźli się pod okupacją. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Następnie szkolne progi przekroczyli uczniowie Branżowej Szkoły Zawodowej i Liceum Służb Mundurowych, zaczynając 10 miesięczne zmagania ze zdobywaniem nowych umiejętności i doświadczeń.

Wszystkim uczniom „i tym małym i tym dużym” w nowym roku szkolnym 2017/2018 życzymy wielu sukcesów i samych przyjemnych chwil w naszej szkole. A nauczycielom wytrwałości i cierpliwości w trudach nauczania.
Zespół Szkół w Bielicach

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. beny #2324854 | 31.0.*.* 10 wrz 2017 21:01

    Po co gazeta daje możliwość dodawania komentarza skoro od razu go kasuje ? Bo mój chyba niewygodny dla kogoś został właśnie skasowany. No i co najzabawniejsze nikt nie został w nich obrażony i nie było też wulgaryzmów- tylko cała prawda, o polityce oświatowej Gminy Biskupiec

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages