Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Złote Pary w gościnie u wójta

2017-09-14 00:15:38 (ost. akt: 2017-09-14 00:18:49)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Arkadiusz Dobek, wójt gminy Biskupiec wraz z Barbarą Tęgowską, przewodniczącą rady w towarzystwie Beaty Jaroszewskiej, szefowej gminnego USC gościli pary obchodzące Złote Gody, czyli 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Na początek spotkania, zarówno gospodarz gminy, jak i przewodnicząca rady skierowali do gości kilka miłych słów i złożyli życzenia.

Następnie jubilaci otrzymali Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP. Zaśpiewał zespół seniorów Radość i zagrał muzyczny duet Zdzisław Kamiński i Mieczysław Smarz.

Na uroczystości gościli: Genowefa i Henryk Bukowscy oraz Genowefa i Henryk Mucińscy z Osetna, Alina i Andrzej Czaplińscy oraz Marianna i Zygmunt Kamińscy z Piotrowic, Małgorzata i Ryszard Karscy z Lipinek, Danuta i Janusz Kowalewscy oraz Renata i Mirosław Kulas z Bielic, Krystyna i Jan Spanel, Urszula i Marian Nalik oraz Krystyna i Kazimierz Sikorscy z Biskupca, Jadwiga i Janusz Skrzypek ze Słupnicy, Teresa i Karol Sontowscy z Czachówek.

Dla jubilatów przygotowano ogromny tort, którego mogli wszyscy skosztować. Zespół seniorów „Radość” też przygotował na uroczystość laurki z wierszem, który wcześniej wyrecytowała jedna z członkiń zespołu.
ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages