Piątek, 19 kwietnia 2019. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Ślubowanie pierwszaków w Zespole Szkół w Bielicach

2017-10-27 16:33:52 (ost. akt: 2017-10-27 16:36:52)
Podczas ślubowanie w Zespole Szkół w Bielicach

Podczas ślubowanie w Zespole Szkół w Bielicach

Autor zdjęcia: ZS Bielice

W dniu 17 października bieżącego roku w Zespole Szkół w Bielicach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej wszystkich pierwszoklasistów.

Część artystyczną przygotowali - Pani Maron wraz z Dobrą wróżką - Szymonem Wojciechowskim i Złą wróżką - Patrycją Moczydłowską. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni wychowawcy, nauczyciele, uczniowie, rodzice uczniów oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły podstawowej, jak również dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach.

Uroczystość pasowania uczniów klas I rozpoczęła się powitaniem wszystkich zebranych i podkreśleniem, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności Szkoły Podstawowej w Bielicach.

Podczas akademii uczniowie klas I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki.
Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasował uczniów, którzy ślubowali: „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i pamiątki z pasowania.
ZS Bielice


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages