Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

"Fizyka dla Smyka"w szkole w Krotoszynach

2017-12-01 16:21:57 (ost. akt: 2017-12-01 16:34:46)
Uczniowie z Krotoszyn podczas zajęć

Uczniowie z Krotoszyn podczas zajęć

Autor zdjęcia: SP Krotoszyny

Akademia Nauki w Olsztynie od 2003 r. współtworzyła największą w Polsce sieć edukacyjną, a obecnie prowadzi w Olsztynie zajęcia poprawiające jakość uczenia się dzieci. Właśnie w takich zajęciach uczestniczyli uczniowie z Krotoszyn.

Dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty robotyki Lego, pokazy z przyrody i geografii "Fizyka dla Smyka" i eksperymenty naukowe dla dzieci oraz zajęcia matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację.

Uczniowie kl. I – III szkoły podstawowej z zaangażowaniem i zaciekawieniem uczestniczyli w pokazie naukowym „Fizyka dla smyka”, które poprowadził pan Ryszard Pieluchowski. Każda grupa uczniów przez 45 minut poznawała tajemnice otaczającego nas świata poprzez zabawę i eksperymenty fizyczne, korzystając z unikalnych zestawów edukacyjnych. Podczas pokazu pt.: „Światło i kolor” nasze „smyki” poznawały m.in.: rozszczepianie światła, tęczę, zabawę kolorami, peryskop, światło stroboskopowe, laser, iluzje optyczne, podczerwień i ultrafiolet…
Młodzi uczestnicy bawili się na tych zajęciach znakomicie.

SP Krotoszyny


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages