Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Echa Dnia Edukacji Narodowej w szkole w Biskupcu

2018-10-24 15:17:30 (ost. akt: 2018-10-24 15:26:57)
Nagrodzeni z okazji DEN w szkole w Biskupcu

Nagrodzeni z okazji DEN w szkole w Biskupcu

Autor zdjęcia: Aleksandra Urban

„Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata" – głosiło hasło na apelu szkolnym, który odbył się 15 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Biskupcu.

Apel rozpoczęła dyrektor szkoły – Teresa Buzanowska witając wszystkich zebranych na uroczystości. W imieniu własnym oraz p. Wicedyrektor złożyła życzenia wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły.

Tego dnia nagrodą dyrektora nagrodziła nauczycieli oraz pracowników szkoły. Nagrodzeni nauczyciele to: A. Arentewicz, M. Bartycha-Danielewska, J. Chylińska, M. Gortatowska, I. Gugała, Z. Jośko, E. Neumann - Bernaciak, D. Narewska, J. Roznowska i A. Skuzjus. Wśród pracowników obsługi i administracji nagrody otrzymali: M. Browarska, T. Leśniewska, T. Teklińska, R. Truszczyński oraz A. Witkowska.

Potem głos zabrali już uczniowie klasy II i III. Przedstawiony przez nich scenariusz, opracowany wraz z paniami: A. Arentewicz, I. Gugałą i B. Serwińską był podziękowaniem za trud i pracę codzienną wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły. Przedstawiał on zarówno przyjemne jak i trudne chwile, które uczniom łączą się z różnymi sytuacjami życiowymi. Przyjemnymi chwilami były żarty związane ze szkołą oraz piosenki opracowane pod wodzą p. M. Grzonkowskiego, zaś tymi trudniejszymi, to przewidywania na przyszłość. By być na czasie należy zauważać problem dziecka od podstaw i reagować w różnych sytuacjach życiowych. W przyszłym życiu może zdarzyć się tak, że staniemy przed wyborem: „Co zrobić?”. Wtedy warto sobie wspomnieć szkolne czasy, słowa wypowiedziane ukradkiem przez nauczyciela, czy nawet jakieś zdarzenie, które utrwaliło się w naszej pamięci, a było ważnym zdarzeniem w życiu codziennym. „Zrozumiemy wtedy, że spłacić trzeba wielki dług…..i wytrwamy jak Ci, co kiedyś nas uczyli”. Piękną scenografię do tej uroczystości wykonała jak zawsze p. Grażyna Wasiak – opiekunka SU.

Zofia Jośko SP Biskupiec
Nagrodzeni z okazji DEN w szkole w Biskupcu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages