Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Ostrowitem

2018-11-08 15:45:40 (ost. akt: 2018-11-08 15:50:16)
Na pamiątkowej fotografii po ślubowaniu pierwszaków z Ostrowitego

Na pamiątkowej fotografii po ślubowaniu pierwszaków z Ostrowitego

Autor zdjęcia: SP Ostrowite

W Szkole Podstawowej w Ostrowitem uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.

Od samego rana panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie wszystkich klas uświetnili ten dzień galowym strojem. Piękna dekoracja nawiązująca do 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę dodała powagi i uroczystości tego wydarzenia.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Kołpacka witając wszystkich zebranych oraz zaproszonych gości – Wójta Gminy Biskupiec pana Arkadiusza Dobek, rodziców uczniów klasy pierwszej oraz całą społeczność szkolną. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem pokazali to czego zdążyli nauczyć się od początku roku szkolnego – śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz zaprezentowali układ taneczny.

Następnie dzieci odważnie złożyły uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu nastąpił akt pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, który przeprowadziła pani dyrektor. Pani Dyrektor życzyła najmłodszym uczniom naszej szkoły wiele radości i wytrwałości w osiąganiu celów. Dzieci otrzymały również dyplomy oraz upominki. Na zakończenie uroczystości życzenia dla pierwszoklasistów złożył Wójt Gminy Biskupiec pan Arkadiusz Dobek, który wręczył dzieciom pamiątkowe upominki.

Po uroczystości wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia, a następnie przemieścili się do klasy, gdzie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów. Przed udaniem się do domów pierwszaki wraz z wychowawczynią i rodzicami posadzili pamiątkowe drzewko na placu przed szkołą. Pierwszaków przygotowała wychowawczyni – pani Jonata Filich.

SP Ostrowite


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages