Sobota, 7 grudnia 2019. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Złoty przystanek na drodze życia

2018-12-05 18:19:41 (ost. akt: 2018-12-05 18:29:55)
Jubilaci na wspólnym zdjęciu w sali biskupieckiego GOK-u

Jubilaci na wspólnym zdjęciu w sali biskupieckiego GOK-u

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Do Gminnego Ośrodka Kultury w Biskupcu Pomorskim zaproszone zostały pary małżeńskie obchodzące jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia małżeńskiego. Gospodarz gminy wręczył medale, a całe spotkanie minęło w miłej atmosferze.

Gości z różnych sołectw całej gminy Biskupiec zaprosił wójt — Arkadiusz Dobek. W spotkaniu uczestniczyła również szefowa USC Beata Jaroszewska oraz Kazimierz Zalewski, nowy przewodniczący rady.

Wójt złożył życzenia, pogratulował długoletniego związku i wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Do oprawy uroczystości od szeregu lat włącza się Klub Seniora Radość, dedykując parom swoje prezentacje wokalno-muzyczne i poetyckie. I tak było tym razem. Zagrał też dwuosobowy zespół instrumentalny.

Na wszystkich uczestników uroczystości czekał tort i wspólne „pogaduchy” oraz wspomnienia przy kawie i słodkościach.

JUBILEUSZOWE PARY
Barbara i Stanisław Bernaciak (Wielka Tymawa), Jadwiga i Jerzy Białeccy (Lipinki), Gabriela i Zygmunt Dudalscy (Bielice), Genowefa i Kazimierz Jankowscy (Wardęgowo), Barbara i Stanisław Jędrzejewscy, (Łąkorz), Danuta i Alfons Kaszubowscy (Krotoszyny), Jadwiga i Edmund Nehring (Lipinki), Janina i Jan Orzechowscy (Słupnica), Marianna i Jan Orłowscy (Czachówki), Elżbieta i Franciszek Przekopowicz (Wonna), Jadwiga i Józef Raczkowscy (Łąkorz), Regina i Stanisław Ramik (Wardęgowo), Krystyna i Genio Rynkowscy (Biskupiec), Alicja i Ryszard Skrzypek (Biskupiec), Zofia i Stefan Sochaccy (Szwarcenowo), Danuta i Stanisław Szramowscy (Ostrowite), Urszula i Jerzy Słupscy (Szwarcenowo), Bogumiła i Eugeniusz Urban (Piotrowice), Janina i Józef Zabłotni (Łąkorz), Renata i Kazimierz Zapolscy (Bielice), Ludwika i Zygmunt Zimniccy (Krotoszyny), Jadwiga i Mieczysław Łukomscy (Piotrowice), Danuta i Edmund Średzińscy (Łąkorz)


KLUB SENIORA RADOŚĆ NA SALI
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages