Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Świątecznie i karnawałowo w Podlasku

2019-02-10 23:57:47 (ost. akt: 2019-02-11 00:02:58)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Okazuje się, że niewielki Podlasek może zaskoczyć zorganizowaniem ciekawej imprezy świąteczno-karnawałowej, dedykowanej najmłodszym mieszkańcom wsi. Do świetlicy wiejskiej przybyło około stu osób ze swoimi pociechami.

Co prawda dobiegł końca okres świąteczny, ale organizatorzy postanowili wrócić do tradycji i przygotowali jasełka w wykonaniu najmłodszych mieszkańców Małego i Dużego Podlaska. Przedstawienie przygotowały panie Violetta Gietka i Marta Gołębiewska.

Po spektaklu wszystkie dzieci i ich opiekunów zaproszono do wspólnej zabawy. Wodzirejem integracyjnych harców na parkiecie była pani Jagoda Kondeja, reprezentująca zespół „Kondeja Company” z Mierzyna. Młodzi uczestnicy imprezy z wielkim zaangażowaniem włączali się w zabawę. Sporo emocji wywołał konkurs na najbardziej oryginalne przebranie. Zwycięzcy rywalizacji obdarowani zostali przez organizatorów ciekawymi upominkami.

Organizatorki imprezy podkreślają, że zabawę zorganizowało Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich w Podlasku. Dużym zaangażowaniem wykazały się panie: Anna Rosa Violetta Gietka, Marta Gołębiewska, Agnieszka Witkowska i Jadwiga Stankiewicz. Ponadto, jak zaznaczają, było jeszcze sporo osób, które wspomogły inicjatywę. Nie do przecenienia była rola Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska i sponsorów, którym organizatorzy za naszym pośrednictwem dziękują. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages