Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Świąteczne wiadomości ze szkoły w Szwarcenowie

2019-04-22 11:07:15 (ost. akt: 2019-04-22 11:23:32)
Dzieci podczas warsztatów wielkanocnych w Wonnie

Dzieci podczas warsztatów wielkanocnych w Wonnie

Autor zdjęcia: ZSP Szwarcenowo

Otrzymaliśmy właśnie dwie informacje dotyczące przedświątecznych działań w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Szwarcenowie.

*Dnia 28 marca 2019 roku uczniowie klasy I oraz III z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Szwarcenowie pojechały do świetlicy wiejskiej w Wonnie. Gdzie przy współpracy Pań Barbary Ząbkiewicz i Sylwii Podolskiej z Warsztatów Terapii zajęciowej w Nowym Mieście Lubawskim, wzięły udział w zajęciach techniczno - plastycznych. Dzieci podczas warsztatów wykonały stroik wielkanocny. Zajęcia miały na celu kultywowanie tradycji związanych ze zbliżającymi się świętami, jak również integracje dzieci. W warsztatach uczestniczyli również podopieczni z warsztatów terapii zajęciowej. Miłym akcentem na zakończenie zajęć był poczęstunek przygotowany przez Panie z KGW w Wonnie. Zajęcia zorganizowała wychowawczyni klasy I pani Angelika Dobek. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zajęć.

*Dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Szwarcenowie, jak co roku wzięły udział w Wielkanocnym konkursie powiatowym. W tym roku odbył się on pt: „Pisanka wielkanocna”. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy przestrzennej w kształcie jaja wielkanocnego. W konkursie wzięli udział między innymi uczniowie z klasy I pod opieką pani Angeliki Dobek. Prace zostały zawiezione do powiatu gdzie komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrody zostały dzieciom wręczone podczas kiermaszu wielkanocnego 14 kwietnia w Nowym Mieście Lubawskim. Komisja stwierdziła, że prace były tak piękne, że trudno było wyłonić jednego zwycięzcę w wyniku czego wszystkie nagrodzone dzieci otrzymały pierwsze miejsce. W klasie I zwyciężczynią okazała się zostać Dominika Woźniak. Gratulujemy sukcesu.

Angelika Dobek, ZSP Szwarcenowo
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages