Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Drugie miejsce uczniów szkoły w Ostrowitem na festiwali w Wardęgowie

2019-06-16 12:37:47 (ost. akt: 2019-06-16 12:41:07)
Uczniowie szkoły w Ostrowitem podczas występu w Wardęgowie

Uczniowie szkoły w Ostrowitem podczas występu w Wardęgowie

Autor zdjęcia: SP Ostrowite

11 czerwca 2019 roku, w drugim dniu odpustu w Wardęgowie, odbył się II Festiwal Pieśni Religijnej Wardęgowo 2019. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ostrowitem wyśpiewali drugie miejsce.

W zmaganiach festiwalowych brały udział dzieci i młodzież w kategoriach:- soliści do lat 9, - soliści do lat 13, - soliści do lat 18, - zespoły i schole do lat 18.

W festiwalu wzięła udział również delegacja dzieci z naszej szkoły. Było to 19 dzieci z klas 0 – III, które wystąpiły w kategorii zespoły. Uczniowie zaśpiewali dwie pieśni, które bardzo spodobały się widzom oraz członkom jury. Grupa zajęła II miejsce, przysparzając radości i wzruszeń swoim rodzicom i opiekunce zespołu p. Bożenie Makowieckiej.

Dzięki ładnemu zaprezentowaniu swoich umiejętności grupa otrzymała dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł. Pieniądze prawdopodobnie zasilą fundusze na nowe stroje dla zespołu. Podczas imprezy dzieci zostały ugoszczone frytkami oraz ciastem, otrzymały również napoje. Wszystkie dzieci zostały dowiezione na festiwal przez swoich rodziców.

SP Ostrowite

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages