Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Udana akcja poboru krwi w Biskupcu, teraz będzie w Grodzicznie

2019-07-08 15:51:12 (ost. akt: 2019-07-08 15:55:18)
Podczas akcji poboru krwi w Biskupcu Pomorskim

Podczas akcji poboru krwi w Biskupcu Pomorskim

Autor zdjęcia: Tadeusz Ruczyński

W minioną sobotę krwiodawcy oddali krew w Biskupcu Pomorskim. W najbliższą sobotę będzie okazja do oddanie cennego leku w Grodzicznie.

Informuję, że w związku z kontynuacją w 2019 roku XIV edycji programu „STRAŻACY W HONOROWYM KRWIODAWSTWIE” pod hasłem „Ognisty ratownik – gorąca krew” w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Biskupcu w sobotę, 6 lipca, oddano czwarty raz
w tym roku krew na w/w cel.

W tym dniu zgłosiło się 26 dawców, ale po wstępnych badaniach okazało się, że krew mogą oddać 24 osoby. Dawcy oddali w sumie 10,8 litra krwi.

W akcji poboru krwi uczestniczyły osoby z OSP z powiatu nowomiejskiego oraz duże grono osób spoza środowiska strażackiego, w tym przypadku szczególnie z gminy Biskupiec.
Już od paru lat w terminarzu letnich miesięcy wpisana jest akcja poboru krwi oprócz Państwowej Straży Pożarnej również w Ochotniczych Strażach Pożarnych. Podczas wakacji jak co roku szczególnie brakuje tego cennego leku.

Dlatego tym bardziej chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom, które chętnie wspierają tę akcję oddając honorowo krew równocześnie zapraszając na kolejną akcję oddawania krwi już w tą sobotę 13 lipca w Domu Strażaka w Grodzicznie.

Dziękuję również pani dyrektor GOK-u za udostępnienie sali do przeprowadzenia akcji jak i również OSP Biskupiec z naczelnikiem Janem Atłachowicz na czele za pomoc
w przygotowaniu akcji poboru krwi.

st. kpt. Tadeusz Ruczyński, Komenda Powiatowa PSP
w Nowym Mieście Lubawskim

Podczas akcji poboru krwi w Biskupcu Pomorskim


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages