Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole w Ostrowitem

2019-09-04 16:44:03 (ost. akt: 2019-09-04 16:47:13)
Dyrektorka szkoły w Ostrowitem powitała uczniów, ich rodziców, nauczycieli i gości

Dyrektorka szkoły w Ostrowitem powitała uczniów, ich rodziców, nauczycieli i gości

Autor zdjęcia: SP Ostrowite

W Szkole Podstawowej w Ostrowitem również powitano nowy rok szkolny. Uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów.

Po uroczystej Mszy Świętej w kościele parafialnym w Ostrowitem dzieci, uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się do szkoły na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, który rozpoczęto od odśpiewania czterech zwrotek hymnu narodowego.

Następnie pani dyrektor serdecznie powitała Panią Senator RP Bogumiłę Orzechowską, która przybyła do szkoły na uroczysty apel, aby wyróżnić ucznia Mikołaja Sikorę za jego pracę, zaangażowanie oraz chęć udziału w konkursie „List do Taty”. Uczeń Mikołaj Sikora zajął I miejsce w etapie okręgowym, tym samym Mikołaj na zaproszenie Pani Senator będzie uczestniczył wraz z osobą towarzyszącą w finale ogólnopolskim , który odbędzie się w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej. Pani dyrektor Barbara Kołpacka serdecznie powitała wszystkich, a najcieplej najmłodszych, którzy po raz pierwszy przyjdą do szkoły oraz uczniów przybyłych z innych szkół, życząc wszystkim uczniom , aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiąga się sukcesy. „ Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo”.

Nauczycielom pani dyrektor życzyła, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia. Rodzicom zaś pociechy i dumy z dzieci. Wszyscy zgromadzeni w sali uczcili minutą ciszy 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Na zakończenie apelu wszyscy odśpiewali hymn szkoły. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami.

SP Ostrowite
Dyrektorka szkoły w Ostrowitem powitała uczniów, ich rodziców, nauczycieli i gości

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages