Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

„Czytam z klasą" w szkole w Szwarcenowie

2019-10-13 12:35:54 (ost. akt: 2019-10-13 12:37:20)
Goście z uczniami na pamiątkowej fotografii

Goście z uczniami na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP Szwarcenowo

W tym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Szwarcenowie z klasy II wraz z wychowawczynią panią Angeliką Dobek przystąpili do ogólnopolskiego programu „Czytam z klasą”.

Celem tego projektu jest rozbudzenie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie ich aktywności czytelniczej, doskonalenia czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania jak również integracji zespołu klasowego i współpraca placówek oświatowych z terenu całego kraju i zagranicznych szkół polonijnych. W wyniku czego uczniowie wraz z wychowawczynią realizują III moduły, z których po przeczytaniu wybranej przez siebie lektury wybierają zadania do realizacji.

Pierwszym takim zadaniem było min. zaproszenie kogoś „ważnego” aby wspólnie z tymi osobami przeczytać wybraną lekturę. Uczniom wraz z panią wychowawczynią udało się zaprosić wójta gminy Biskupiec Pana Arkadiusza Dobka oraz dyrektor naszej szkoły Panią Grażynę Tadajewską. Goście nasi przeczytali razem z nami 5 rozdziałów naszej lektury. Po zakończeniu wszystkie dzieci dostały od Pana wójta słodką niespodziankę. Był to bardzo miły dzień wspólnie spędzony przy lekturze.

SP Szwarcenowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages