Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

„Ze strażakiem za pan brat” - spotkanie uczniów ze Szwarcenowa ze strażakami

2020-01-29 12:41:13 (ost. akt: 2020-01-29 12:44:01)
Po spotkaniu wykonano pamiątkową fotografię

Po spotkaniu wykonano pamiątkową fotografię

Autor zdjęcia: SP Szwarcenowo

Dnia 13 stycznia 2020 roku w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Szwarcenowie odbyło się spotkanie za strażakami z Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Miasta Lubawskiego.

Do szkoły przyjechali zastępca komendanta st. kpt. mgr inż. Krzysztof Szałkowski oraz mł.ogn.inż. Sławomir Górzewski. Panowie opowiedzieli dzieciom o trudach pracy strażaków, jakie warunki musi spełnić osoba aby zostać strażakiem. Jak również o tym czym zajmują się strażacy gdy nie gaszą pożarów. Poprowadzili pogadankę z dziećmi na temat jak bezpiecznie spędzić ferie. Uwrażliwiali również na niebezpieczny „czad”. Przypomnieli numery alarmowe, jak również jakie informacje należy podać podczas wzywania pomocy. Miłym akcentem były przygotowane bajki o strażakach jak również kolorowanki które zostały rozdane dzieciom. Spotkanie zostało zainicjowane przez wychowawczynię klasy II panią Angelikę Dobek, która również zaprosiła klasę I z wychowawczynią Edytą Boguszewską. Było to miłe i bardzo pouczające spotkanie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

SP Szwarcenowo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages