Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Idealna lektura na wakacje — „Dom z widokiem na szczęście”

2020-07-25 11:52:16 (ost. akt: 2020-07-25 12:03:38)
Gości promocyjnego spotkania przywitała Anna Kochańska-Bayer, dyrektorka szkoły w Płowężu

Gości promocyjnego spotkania przywitała Anna Kochańska-Bayer, dyrektorka szkoły w Płowężu

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W kameralnej scenerii Izby Tradycji Rybackiej w Płowężu odbyło się spotkanie promujące książkę, której akcja rozgrywa się w okolicy wsi Górale na pograniczu powiatów nowomiejskiego i brodnickiego.

Autorką powieści zatytułowanej „Dom z widokiem na szczęście” jest Klaudia Duszyńska, mieszkanka Jabłonowa Pomorskiego, na co dzień nauczycielka szkoły w Płowężu.

Bohaterka powieści — Olga po kilku latach gonitwy za karierą w wielkim mieście postanawia zrobić sobie wolne. Wyjeżdża do małej malowniczej wsi nad jeziorem na północy Polski. Właśnie to miejsce wybrała przed laty jej babka – Tereska, po której Olga odziedziczyła duży dom. To w nim postanawia się teraz zaszyć, by poukładać przeszłość i wymazać bolesne wspomnienia. Przypadkiem jednak stanie przed trudnym zadaniem odkrycia pilnie strzeżonej rodzinnej tajemnicy…

Komu dedykowana jest książka „Dom z widokiem na szczęście”? Autorka twierdzi, że jej powieść jest dla wszystkich, którzy tak jak bohaterka Olga, chcą odkryć coś w sobie, dla osób wrażliwych...

Książkę można już nabyć w salonach empiku. Polecamy wydawnictwo, które bezsprzecznie może być doskonałą lekturą na wakacje.

O autorce
Klaudia Duszyńska to literaturoznawczyni zakochana w muzyce jazzowej, poezji i kolorze zielonym. Dla świętego spokoju zamieniła miasto na wieś, gdzie nałogowo wsłuchuje się w ciszę. Uzależniona od jazdy konnej po lesie w okolicach Szafarni i spontanicznych podróży. „Dom z widokiem na szczęście” jest jej debiutem literackim.

ul


Okładka książki z lekturą na wakacje

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages